mardi 18 août 2015

Cowgirl Birthday Party


Welcome to the Cowgirl & Cowboy Party


This summer it was a big occasion to meet all together and to celebrate grandfather's 70th and 3rd birthday of my daughter at the same time. Kids are usually having their snack around 16 o'clock. 
So we started to celebrate with snack for small guest as they didn't know each others. With decoration it was very easy, everything related with milk I found at home. Mary thanks for a lot of free files!  Double side banner with Vintage Horse 
Nechýbala ani slovenská medovina. Keďže to boli dvojité narodeniny, dedko slávil 70tku, tak sme si z neho uťahovali, že to nie je jeho prvé ródeo ale sedemdesiate :D Dedko sa mohol usmievať popod fúzy na štipčeku, ktoré slúžili na označenie pohárov. Takto si večer každý našiel svoj.


Pečené jabĺčka v lístkovom cestičku ozdobené kovbojskou čižmičkou. Ak máte záujem pošlem, stačí nechať komentár, ale jabĺčka si urobite sami :D


Papierové servítky (Ikea), odznaky na popkorne (Kika), látky (U Anjela), obrázok na girlande (Graphics Fairy)


Tak na tieto narodeniny som použila hádam všetko, čo bolo po ruke hlavne v kuchyni a malo to niečo spoločné s farmou, mliekom, ako sa povie ... čo dom dal. Drahý pripravil domáce cookies a ja som si nemusela hlávu lámať ani s výzdobou. Dobre padla klasická bábovka, alebo jablčká v lístkovom cestičku, alebo čokoládové mafinky s kakaom alebo domácim malinovým sirupom. Z látok na vrecúška postáčilo nastríhať prúžky alebo trojuholníky a zviazať ich uzlíkom. Dedková fotka bola taktiež na múre medzi hľadanými, ale pri fotení som ju radšej dala dole. Všetci sme radi, že ho ľahko nájdeme, keď ho potrebujeme.


Ručne vyrobená drevená habarka poslúžila na dekoráciu v zavaraninovej fľaši, ktorú som ozdobila francúzskou paličkovanou čipkou a na konci ich pozvané kovbojky dostali ako darček. 
Večer limonádu a kakao nahradili nejaké tie pivká, konštatujem veľmi praktická nádoba na chladenie nápojov (Ikea).


Návod na výrobu takto jednoduchých košíčkov nájdete tu.

 Našťastie som mala dobrých klientov, ktorí všetko radi ochutnali. 


Na správnej oslave nesmú chybať hry... našťastie nožnice nestrihali veľmi dobré a rukáv zostal celý!


 Blythe sa ušiel taktiež darček, kovbojské čižmičky.


Thanks for stopping by and happy crafting.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...