samedi 28 mars 2015

Voyage de Mandy Candy Tokyo - Paris

This is Mandy Cotton Candy, 
 cheerful girl wearing cute monster hood with amazing long blue hair. She is coming from Tokyo, Japan and it was my daughter choice for her 3rd Birthday. Just after ... Visit started at Sacré Coeur, located at the summit of the butte Montmartre in Paris.
Also Blythecon 2015 will take place in Paris this 27th of June.   


Priletela priamo z Japonska. Po 12 hodinách
letu pristala vo Francúzsku. Tak sme sa vybrali jej ukázať Paríž, začali sme návštevou Sacre Coeur na Montmartre. Neviem, kto sa teší viac, ja, alebo moja dcérka Emma. Som rada, že aj ona uprednostňuje trošku "uletené" hračky. Keď ju mala zazrela na internete, hneď bolo jasne, že je to jej vyvolená a vybrala si ju sama! Vôbec som neprotestovala,... niekedy naozaj treba rozumne ustúpiť, haha... takto bude mať každá jednu... a každá si ju vybrala sama, LOL. Hrať sa po toľkých rokoch dospelosti a povinnosti to nie je až také spontánne.... Pre neznalých ide o bábiku Blythe z The Littelest Petshop. Viď úplne prvý príspevok tohto blogu. Je to najfotografovanejšia bábika na svete a každý rok sa teší veľkému obdivu na stretkách húfov ľudí v Európe aj Amerike. Tohto roku sa stretnutie Blythecon 2015 bude konať 27. júna v Paríži a prítomná bude aj jej dizajnérka Junko Wong. Miesto minuloročného stretka bolo v Amsterdame.
A la Place des Abbesses, aux pieds de la Basilique du Sacré Coeur, simplement on te montre comment on t'aime dans toutes les langues et  bienvenue Junko Wong, son designer, à Paris au Blythecon 2015. 


See you soon!


Aucun commentaire:

Enregistrer un commentaire

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...